Collection: PREPARED FOODS
-
Stanley's Pierogi - potato dumplings (kopytka), net weight: 24.0 oz (2 pcs)
Vendor:Stanley's pierogiRegular price $23.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $23.99 USD -
Stanley's Pierogi - sweet cheese, net weight: 30 oz (2 pcs)
Vendor:Stanley's pierogiRegular price $23.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $23.99 USDSold out -
Stanley's Pierogi - sauerkraut & mushroom, net weight: 29.0 oz (2 pcs)
Vendor:Stanley's pierogiRegular price $25.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $25.99 USD -
Stanley's Pierogi - potato & cheese, net weight: 29.0 oz (2 pcs)
Vendor:Stanley's pierogiRegular price $25.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $25.99 USDSold out -
Stanley's Pierogi - mushroom uszka, net weight: 10 oz
Vendor:Stanley's pierogiRegular price $14.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $14.99 USD -
Stanley's Pierogi - blueberry, net weight: 12.0 oz (2 pcs)
Vendor:Stanley's pierogiRegular price $27.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $27.99 USD -
Stanley's Pierogi - potato, spinach & fetta, net weight: 32.0 oz (2 pcs)
Vendor:Stanley's pierogiRegular price $25.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $25.99 USDSold out -
Stanley's Pierogi - potato & mushroom truffle, net weight: 30.0 oz (2 pcs)
Vendor:Stanley's pierogiRegular price $27.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $27.99 USD -
Knorr Pasta Snack - pasta in creamy mushroom sauce, net weight: 2.08 oz
Vendor:KnorrRegular price $4.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $4.99 USD -
IKA’S Garden – Eggplant Shakshuka, Net. 18.7 oz (530 g)
Vendor:Ika's GardenRegular price $9.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $9.99 USD -
Provitus – Fried Cabbage with Plums and Forest Mushrooms (Kapusta Wigilijna), Net Wt: 23.2 oz (650 g)
Vendor:ProvitusRegular price $0.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $0.00 USDSold out -
Provitus – Fried Potatoes with Carrots (Duszone Ziemniaczki z Marchewką), Net Wt: 16.9 oz (480 g)
Vendor:ProvitusRegular price $0.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $0.00 USDSold out